FOTOĞRAF GALERİ - Türkiye İşsizler ve Emekçiler Partisi

İçeriğe git

Ana menü:

FOTOĞRAF GALERİ

MEDYA
TİVEP BASIN TANITIM TOPLANTISI.
27 Mart 2016 günü basın mensupları için verdiğimiz sabah kahvaltısı ve parti tanıtımımızı gerçekleştirdik. Genel Başkanımız Rıfat Derya SERCAN,basın mensuplarına TÜRKİYE İŞSİZLER ve EMEKÇİLER PARTİSİ' nin halkın içinde halk tarafından kurulan bir parti olduğunu, ülkemizin ekonomik yaşam seviyesinde tüm dünya ülkelerinin gerisine düştüğünü belirtti. Adalet ve hukuk sisteminin çöktüğünü, işsizliğin arttığı şu günlerde üretim yapılmamasının getirdiği yoksulluk seviyesine dikkat çekti. Projelerle yola çıktıklarını ve tabandan tavana, dürüst, ahlaklı siyaset yapacaklarını yetimin hakkını kimseye bırakmayacaklarını söyledi. Basın mensuplarının sorularını cevaplayan Genel Başkan katılımlarından dolayı tüm basın mensubu arkadaşlara teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı.

          
TİVEP 19 MAYIS 2014 BAKIRKÖY MEYDANIN DA VATANDAŞ İLE BULUŞTU.
TÜRKİYE İŞSİZLER ve EMEKÇİLER PARTİSİ  Genel Başkanı Rıfat Derya SERCAN, Genel Sayman Şafak SÖZEN, Genel Sekreter İlknur IRKAN ve parti örgütü BAKIRKÖY meydanına kurdukları parti standı ile vatandaşlarla buluştu. Başta Genel Başkan olmak üzere tüm partililer vatandaşa el broşürü, 19 Mayıs münasebeti ile miniklere de balon dağıttı. TÜRKİYE İŞSİZLER ve EMEKÇİLER PARTİSİ bu anlamlı günü, çalışarak geçirmeyi özellikle tercih etti. Vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyen Genel Başkanımız ve partililer gerekli notları alarak çalışmalarını akşam Saat 18:30'a kadar sürdürdü.           
BAKIRKÖY BELEDİYE İŞÇİLERİ GREVE GİDERKEN TİVEP YANLARINDA İDİ.
Bakırköy Belediyesine bağlı taşeron şirket BYUAŞ'ta çalışan işçileri kapsayan Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinde anlaşma sağlanamaması ve bu süre zarfında 3 işçinin işten atılması, 1 işçinin de hayvan barınaklarına sürülmesi nedeniyle grev kararı alan işçi kardeşimize TÜRKİYE İŞSİZLER ve EMEKÇİLER PARTİSİ olarak tam destek verdik.
GELENEKSEL TIP BAYRAMI YÜRÜYÜŞÜNE TİVEP'DE KATILDI.
Türk Tabipleri Birliğinin düzenlemiş olduğu, İMOK İstanbul Meslek Odaları Koordinasyonu' nun ( Başkan Kazım MERMER ve Ali Haydar TUNÇ ) katılım gösterdiği geleneksel TIP BAYRAMI  yürüşünde TÜRKİYE İŞSİZLER ve EMEKÇİLER Genel Başkanı Sayın Rıfat Derya SERCAN' da vardı. 
TİVEP CUMHURİYET KADINININ YANINDA.
Cumhuriyet Kadınları Derneği'nin düzenlediği yürüyüş de Türk kadınının, özgürlüğüne ve bağımsızlığa ne kadar düşkün olduğunu birkez daha gördük. TÜRKİYE İŞSİZLER ve EMEKÇİLER PARTİSİ, Genel Başkanı Rıfat Derya SERCAN Genel Sekreter İlknur IRKAN' da kadınlarımıza yürüşleri boyunca tam destek verdi. 
METAL İŞ GREVİNDEYDİK.
TÜRKİYE İŞSİZLER ve EMEKÇİLER PARTİSİ  Genel Başkanı Rıfat Derya Sercan DİSK Birleşik Metal İş Sendikası'nın başlattığı GREVE destek verdi. Metal işçisinin sorunlarını dinleyen Genel Başkanımız sektördeki ağır şartların varlığı ile işçi haklarının adaletli sağlanamadığını bildiğini ve bu konuda iktidar görevinin TİVEP verilmesi durumunda işçinin ve emekçinin daima yanında olacaklarını söyledi.                
TİVEP EĞİTİMSEN İLE BİRLİKTE MEYDANLAR DA.
İSTANBUL EĞİTİMSEN'in Bakırköy  Cumhuriyet Meydanın da yaptığı basın açıklamasına katıldık. Eğitimcilerin sıkıntılarının dile getirildiği açıklama da durumun eğitimciler açısından ne kadar üzücü olduğuna şahit olduk. Eğitim Emekçilerine, TİVEP olarak her zaman yanlarında saf tutacağımızı bilmelerini istedik.
TİVEP ENGELLİ OLAN VATANDAŞIN DAİMA YANINDA.
Bu sene bir yenisi daha düzenlenen EYAF (Engelsiz Yaşam) Fuarına Genel Başkanımız Rıfat Derya SERCAN' da davet edildi. TİVEP, engelli vatandaşlarımıza ayrı bir özenle yaklaşmaktadır. Partimiz kurulmadan önce bile onlarla görüşülmüş ve sıkıntıları dinlenmiştir. Projelerimiz için de Engelli yaşayan tüm vatandaşlarımıza Engelsiz günler yaşatmayı amaç edindik. Engelli olmak bir an meselesidir.
TİVEP GAZİLERİMİZ İLE BİRLİKTE MEYDANLAR DA.
Şunu söylemek gerekir, bu vatan için yaralanan ve şehit düşen tüm vatan evlatları bu bedeli vatan millet aşkı için ödemiştir. Onları yanlız ve çaresiz duruma düşüren bir devlet, devlet olma vasfını yitirmiştir. TİVEP tüm şehit ailelerine ve gazilerimize haklarını sonuna kadar teslim edecek ve iktidar döneminde şehit ailelerin ve gazilerin aldıkları maaşları refah içinde yaşayacakları seviyeye çıkaracaktır. Geride bıraktıkları evlatlara ayrı bir maaş bağlayacak, eğitim masraflarının tamamını devlet bütçesinden karşılayacaktır. Bu TÜRKİYE İŞSİZLER ve EMEKÇİLER PARTİSİ' nin sözüdür. Bu Şehit ve Gazilerimize namus ve vatan borcumuzdur.
TİVEP EYT VE GSS MAĞDURLARI YÜRÜYÜŞ VE TOPLANTISINA KATILDI.
TÜRKİYE İŞSİZLER VE EMEKÇİLER PARTİSİ Genel Başkanı Rıfat Derya SERCAN 06.07. 2014 tarihinde EYT ve GSS madurlarıyla yapılan yürüyüş ve toplantı da beraberdi. Genel Başkan toplantıda bu sorunun netice alınana takipçisi olduğunu belirtti.
TİVEP ÜLKER İŞÇİLERİNİN  HAKLI GREVİNE KATILDI.
TÜRKİYE İŞSİZLER VE EMEKÇİLER PARTİSİ Genel Başkanı Rıfat Derya SERCAN, ÜLKER fabrikasın da yapılan grevde işçilerin yanında saf tuttu. İşçinin haklı olduğunu ve bu eylemin onların demokratik hakları olduğunu söyledi.
TİVEP EYT VE GSS MAĞDURLARI YÜRÜYÜŞ VE TOPLANTISINA KATILDI.
TÜRKİYE İŞSİZLER VE EMEKÇİLER PARTİSİ Genel Başkanı Rıfat Derya SERCAN 2014 EYT ve GSS madurlarıyla yapılan yürüyüşte beraberdi.
TİVEP YEREL BASIN BİRLİĞİ DERNEĞİNİN KURUL KONGRESİNDE. 
Yerel Basın Birliği Derneği Kurul Kongresine TÜRKİYE İŞSİZLER ve EMEKÇİLER PARTİSİ olarak katıldık.
TİVEP ANKARA ZİYARETİ
TÜRKİYE İŞSİZLER ve EMEKÇİLER PARTİSİ olarak örgütlenme çalışmalarımız için ANKARA' da partililer ile buluştuk.
RAMAZAN AYI NEDENİ İLE HALKA İFTAR YEMEĞİ DAĞITAN GENEL BAŞKAN ve GENEL SEKRETER ANCAK TİVEPLİ OLABİLİR.
Ramazan ayı münasebeti ile Genel Başkan Rıfat Derya SERCAN Bakırköy'de kurulan iftar çadırın da Genel Sekreteri İlknur IRKAN ile birlikte  iftarını açmayı bekleyen vatandaş ile buluştular ve iftar yemeklerini elleri ile dağıttılar.
TİVEP RAMAZAN AYI İFTAR YEMEĞİMİZ. 
Partimizin 2012 yılı Ramazan ayında partililer için verdiği iftar yemeğinden kareler.
TİVEP'İN KURULUŞ ÇALIŞMALARI
Partimizin 2013 senesinde yaptığı kuruluş ve örgütlenme çalışmalarından kareler.
 
SİTE İÇİ ARAMA
TİVEP 2013 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
İçeriğe dön | Ana menüye dön